> Wycieczki zagraniczne > Grecja - Antyczna przygoda
Wycieczki Autokarowe Ostatnie miejsca
grecja v2

Program wycieczki

Program:

10.09 sb. Wyjazd z Legnicy o godz. 5:00. Przyjazd do Budapesztu około godz. 14:00. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg. 

11.09 nd. Po śniadaniu wyjazd do Serbii. Krótkie zwiedzanie Belgradu. Przejazd do hotelu na terenie Serbii. Obiadokolacja i nocleg.

12.09 pn. Śniadanie. Przejazd do Grecji przez Macedonię. Zwiedzanie Salonik: Kościół Św. Demetriusza, Biała Wieża, Rotunda. Obiadokolacja i nocleg w pobliżu Salonik.

13.09 wt. Śniadanie. Przejazd obok Olimpu do Kalambaki. Po drodze zwiedzanie słynnych XIV- wiecznych klasztorów na skałach Meteora (zaliczanych do największych światowych atrakcji turystycznych). Obiadokolacja i nocleg w Kalambace.

14.09 śr. Śniadanie. Przejazd z krótkim zatrzymaniem w Termopilach do Delf. Zwiedzanie wspaniale położonych w górach ruin świątyni Apolla Delfickiego i miejsca, gdzie Pytia przepowiadała przyszłość. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Lutraki.

15.09 czw. Po śniadaniu zwiedzanie Aten (Akropol, stary stadion olimpijski, dzielnica Plaka). Powrót do hotelu, czas wolny na odpoczynek. Obiadokolacja i nocleg.       

16.09 pt. Po śniadaniu przejazd na Peloponez przez Kanał Koryncki - zatrzymanie. Zwiedzanie Argolidy: starożytnego Epidaurus z dobrze zachowanym teatrem słynącym ze wspaniałej akustyki. Następnie zatrzymujemy się w Nafplio – pierwszej stolicy niepodległej Grecji. Wracamy do hotelu, obiadokolacja i nocleg.   

17.09 sb. Po śniadaniu przejazd do Koryntu - zwiedzamy pozostałości starożytnego miasta oraz ruiny potężnej twierdzy na Akrokoryncie. Przejazd do portu w Patras. Obiad. Zaokrętowanie na promie i nocny rejs.

18.09 nd. Śniadanie na promie. W godz. popołudniowych przypłynięcie do Ancony. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Nocny przejazd przez Austrię.

19.09 pn.   Przyjazd do Legnicy w godz. przedpołudniowych.

Cena obejmuje

przejazd autokarem kat. 4* (WC, DVD, barek, klimatyzacja) 7 noclegów w hotelach (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami) 7 obiadokolacji + obiad 8 śniadań Prom Patras – Ancona z noclegiem w kabinie 2,3-osobowej z WC bez okna ubezpieczenie: KL (20.000 Euro), NNW (15 000 PLN), bagażu (1.000 zł) obejmujące także zachorowania z powodu COVID-19 i choroby przewlekłe Opieka pilota-przewodnika na całej trasie Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy Opłaty parkingowe zestaw słuchawkowy

Cena nie obejmuje

biletów wstępu do obiektów, opłat klimatycznych, lokalnych przewodników - około 110 EUR

Masz pytania? Napisz do nas

Wycieczki Autokarowe Ostatnie miejsca
grecja v2

Grecja

Grecja - Antyczna przygoda

10-19.09.2022 (10 dni )
Wyżywienie: Śniadania i Obiadokolacje
Transport: Autokar
cena za os.
1240 zł
+360€
Wolne miejsca (3)

Oferty w podobnej cenie