biuroBiuro Podróży „Elżbieta” istnieje na rynku turystycznym od 1 kwietnia 1999 roku.
Siedziba biura mieści się w Legnicy, przy ulicy Najświętszej Marii Panny 1. Działalność turystyczna zarejestrowana jest w Centralnej Ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystycznych (zaświadczenie nr 642/36/2015) oraz posiada gwarancję ubezpieczeniową TU SIGNAL IDUNA o numerze M 205112.  Biuro jest także członkiem Dolnośląskiej Izby Turystycznej.
Specjalnością naszego biura są wycieczki krajowe i zagraniczne po Europie, które od początku do końca, realizujemy samodzielnie, bez żadnych pośredników. Daje to naszym klientom gwarancję bezpieczeństwa i pewność, że na miejscu otrzymają świadczenia zgodnie z programem i po konkurencyjnej cenie.
W ofercie biura, znaleźć można także wyjazdy pielgrzymkowe do najświętszych miejsc w Europie, np.: Lourdes, Medjugorje, Fatimy.  Coraz częściej organizujemy również wyjazdy poza Europę. Byliśmy już w Meksyku, USA, Peru i Boliwii. 
Są to wyjazdy szykowane ze szczególną dokładnością, z sercem, aby dla osób, które biorą w nich udział, stały się niezapomnianym przeżyciem.
Biuro szczyci się również nieposzlakowaną opinią w zakresie organizacji imprez dla zakładów pracy, firm, grup zorganizowanych.
Każdy program dostosowywany jest indywidualnie do potrzeb i gustów uczestników a jako pasjonaci turystyki, jesteśmy otwarci na nowe pomysły i kierunki zwiedzania.